Dodací podmínky

6. Dodací podmínky

 

1.Standardně odesíláme zboží během 1 až 2 dnů není-li u zboží uvedeno jinak. Prodávající bude kupujícího informovat o termínu odeslání, v závislosti na výběru zboží, na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

2.Ke zboží v zásilce bude přiložen daňový doklad, který zároveň slouží jako záruční list.

3.Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu účtováno nové poštovné k ceně.

4.Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit kupní cenu. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává, přičemž toto bylo prokazatelně zapříčiněno nezávisle ne vůli prodávajícího.

5.Prodávající si vyhrazuje právo změny ceny. Prodávající vždy při potvrzení objednávky potvrdí taktéž platnost ceny objednaného zboží.V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za aktuální nižší cenu.

6.Zboží je až do zaplacení majetkem prodávajícího.

7.Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

 

 

Kontakt

 

V Zátiší 810/1, 709 00 OSTRAVA, CZ

Tel.: +420 737 084 000 (office Praha)

Tel.: +43 676 634 8192 (office Wien)

E-mail:

 

KONTAKTY 

Novinky

 

14. září 2015

LED REVOLUTION

Právě jsme zahájili naprostou revoluci. Uvádíme na trh MCOB CRYSTAL žárovky s bezkonkurenčním poměrem výkonu a ceny. Přesvědčte se sami!

 

STARŠÍ NOVINKY 

Produkty e-mailem

 

Máte zájem dostávat nejnovější produkty přímo do Vaší e-mailové schránky?

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

ODEBÍRAT 

 

 

RSS

Twitter

Facebook