Bezpečnost plateb

 

GoPay je český, moderní, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. GoPay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.


Více na: https://www.gopay.cz.

 

 

 
PayPal - bezpečí uživatelů je u PayPal prioritou číslo jedna. S PayPal se můžete cítit bezpečně, i když nakupujte poprvé u neznámých prodejců. Nejenže se na nákupy v internetových obchodech vztahuje bezplatná ochrana nakupování, ale také si můžete být jisti, že Paypal nikdy neposkytne prodejcům vaše finanční informace, jako jsou například číslo kreditní karty nebo číslo účtu.
 
 
Při placení s PayPal přecházíte pouze na emailovou adresu, která je spojená s vaším účtem PayPal. Obchodníci nebo internetové obchody obdrží od PayPal platbu, aniž by měli přístup k informacím o vašich financích.
 
 

 

 

 

Kontakt

 

V Zátiší 810/1, 709 00 OSTRAVA, CZ

Tel.: +420 737 084 000 (office Praha)

Tel.: +43 676 634 8192 (office Wien)

E-mail:

 

KONTAKTY 

Novinky

 

14. září 2015

LED REVOLUTION

Právě jsme zahájili naprostou revoluci. Uvádíme na trh MCOB CRYSTAL žárovky s bezkonkurenčním poměrem výkonu a ceny. Přesvědčte se sami!

 

STARŠÍ NOVINKY 

Produkty e-mailem

 

Máte zájem dostávat nejnovější produkty přímo do Vaší e-mailové schránky?

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

ODEBÍRAT 

 

 

RSS

Twitter

Facebook