Nové LED panely s tříletou zárukou

5. 6. 2012, 09.00 | Rozšiřujeme sortiment o vysoce kvalitní LED panely s certifikátem TÜV

 

Almicra LED panel  

V červnu jsme do sortimentu zařadili nové LED panely. Jedná se o řadu panelů se značkovými čipy Epistar SMD 3528 a řadu vysoce svítivých LED panelů s čipy Epistar 5630. Nové panely mají certifikát TÜV a poskytujeme na ně prodlouženou záruku tři roky.Nabídku nyní tvoří LED panely všech běžně používaných rozměrů v různých výkonových variantách. K dodání jsou v denní nebo teplé bílé.

                

 

LED panely představují jeden z nejmodernějších způsobů osvětlení, který se vyznačuje minimalistickým designem, extrémně nízkou spotřebou a dlouhou životností. Oproti klasickým zářivkám jsou navíc přibližně o 50% úspornější. Lze je optimálně využít například v kancelářích, pracovnách, chodbách, prodejnách a na mnohých dalších místech. LED panely se mohou zapustit do podhledu, připevnit na zeď nebo se mohou pomocí ocelových lanek použít jako závěsná svítidla. Světlo z panelu je díky použitému mléčnému difuzoru velmi dobře rozložené a neoslňuje. Hliníkový rám panelu tvoří jeho základní designový prvek, ale zároveň přispívá k odvádění tepla a zajišťuje tak dlouhou životnost svítidla.

LED panel

 

 

Společnost Almicra Europe s.r.o. se specializuje na osvětlení s nejmodernější LED technologií.

 

Ostrava, 5.6.2012

Tématické zařazení:

 » Novinky  

 

 

 

 

 

Kontakt

 

V Zátiší 810/1, 709 00 OSTRAVA, CZ

Tel.: +420 737 084 000 (office Praha)

Tel.: +43 676 634 8192 (office Wien)

E-mail:

 

KONTAKTY 

Novinky

 

14. 9. 2015

LED REVOLUTION

Právě jsme zahájili naprostou revoluci. Uvádíme na trh MCOB CRYSTAL žárovky s bezkonkurenčním poměrem výkonu a ceny. Přesvědčte se sami!

 

STARŠÍ NOVINKY 

Produkty e-mailem

 

Máte zájem dostávat nejnovější produkty přímo do Vaší e-mailové schránky?

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

ODEBÍRAT